Wirtualne Biuro – Piekary Śląskie

Nasze Wirtualne Biuro jest jednym z najnowocześniejszych i najtańszych e-biur w Polsce, które działa w 100% online! Oznacza to że nigdy nie będziesz musiał nas odwiedzać, chyba że masz ochotę napić się pysznej kawy i spotkać się z nami osobiście :). Podpisując umowę już od 37 zł netto/miesiąc możesz zarejestrować zarówno siedzibę swojej firmy jak i jej oddział pod naszym adresem: 41-940 Piekary Śląskie, ul. Gen. Jerzego Ziętka 15 / 11. Będziesz wówczas podlegać pod jeden z najbardziej przyjaznych dla przedsiębiorców Urząd Skarbowy w Polsce – co jak wiesz ma olbrzymie znaczenie! Obsługujemy całą korespondencję kierowaną do Twojej firmy pod naszym adresem, informując Cię o nadejściu każdej przesyłki w tym samym dniu, w którym ją odbierzemy. Otrzymujesz także dostęp do naszego zaawansowanego i banalnie prostego systemu w którym możesz przeglądać całą korespondencję wraz z jej skanami lub poprosić o zeskanowanie konkretnego listu. Masz też możliwość zarządzania całym kontaktem z nami w jednym miejscu, 100% online! Wszystko po to byś poświęcił swój cenny czas na to co ważne, a resztę zostawił nam :)!

Wypełnij formularz i podpisz z nami umowę!

Dlaczego warto?

Wybierz Swój Pakiet

Wypełnij formularz i podpisz z nami umowę!

Sala Konferencyjna

Elegancka Sala Konferencyjna idealna do spotkań z klientami, pokazów, szkoleń itp. Sala posiada miejsce dla 14 osób przy dużym stole i 1 miejsce przy małym biurku (np. dla instruktora). W sali dostępny jest szybki Internet Wi-Fi oraz nowoczesny projektor z podłączeniem HDMI i DisplayPort oraz duży ekran o przekątnej aż 270 cm (jest to ponad 100 cali). Pomieszczenie można ładnie zaciemnić i włączyć boczne lekkie światło, dzięki czemu prezentacja będzie bardzo czytelna, a sala dobrze widoczna.

Podczas składania rezerwacji można zamówić serwis kawowy w cenie 5 zł netto za osobę, wówczas nasz pracownik zaproponuje Państwa gościom do wyboru: espresso, americano (kawa czarna lub biała z ekspresu), herbatę lub wodę.

Rezerwacji można dokonać minimalnie na dzień przed planowanym terminem. Po zarezerwowaniu nasz pracownik sprawdzi termin i potwierdzi lub anuluje rezerwację. Anulacji można dokonać maksymalnie na 24 godziny przed planowanym terminem. 

Rezerwuj termin!

Wirtualny Asystent

Rób to co lubisz, a pracę biurowe zostaw nam. W każdej firmie mamy masę rzeczy biurowych które musimy wykonać, a niekoniecznie to lubimy robić i mamy na to czas… Dlatego już teraz możesz zlecić nam wykonanie każdej pracy biurowej którą tylko da się wykonać online lub przesłać kurierem. Może mamy wystawiać za ciebie faktury, wprowadzać dokumenty do systemu? Adresować i pakować przesyłki? A może mamy wyszukać Ci produkt i zrobić zamówienie lub zamieścić ogłoszenie? Wszystko czego tylko potrzebujesz w swoim biurze, a na co nie masz czasu lub chęci zlecisz w parę minut i otrzymasz bezpłatną ekspresową wycenę. Jeśli tylko cena będzie Ci odpowiadać, zapłacisz za usługę szybkim przelewem internetowym i Twój Wirtualny Asystent zabierze się do pracy, a Tobie pozostanie cieszyć się efektami i zająć się czymś bardziej istotnym. 

Zleć pracę asystentowi i otrzymaj bezpłatną wycenę!